Tulokset

P08 VP

  
   
   
   
kenttäottelutulos
   
Alkulohko A  
   
Ajax musta  
HauPa T07  
OLS Saksa sininen  
OPS  
   
1OPS – HauPa T071-0
1Ajax musta – OLS Saksa sininen1-0
1HauPa T07 – Ajax musta0-0
1OLS Saksa sininen – OPS0-1
1OPS – Ajax musta1-1
1HauPa T07 – OLS Saksa sininen0-1
   
Alkulohko B  
   
HauPa P08  
OLS Saksa keltainen 
OsPa  
PaKa Liminka punainen 
   
1HauPa P08 – OLS Saksa keltainen1-0
1OsPa – PaKa Liminka punainen0-1
1OLS Saksa keltainen – OsPa0-0
1PaKa Liminka punainen – Haupa P085-1
1HauPa P08 – OsPa1-3
1OLS Saksa keltainen – PaKa Liminka punainen2-1
   
Sijoitusottelut  
   
17.-8.               HauPa T07 – HauPa P080-0 (rp. 3-2)
15.-6.               OLS Saksa kelt – OLS Saksa sininen3-2
1Pronssiottelu  Ajax musta – OsPa0-0 (rp. 2-0)
1Finaali             PaKa Liminka punainen – OPS2-0
P08 EP  
   
   
   
kenttäottelutulos
   
Alkulohko A  
   
Ajax sininen  
OLS P09  
OTP punainen  
PaKa Liminka musta 
   
2OTP punainen – OLS P092-3
2Ajax sininen – PaKa Liminka musta1-1
2OLS P09 – Ajax sininen0-4
2PaKa Liminka musta – OTP punainen6-0
2OTP punainen – Ajax sininen0-2
2OLS P09 – PaKa Liminka musta3-2
   
Alkulohko B  
   
Ajax valkoinen  
HauPa  
OLS Belgia/Italia  
OLS 08 Edustus  
   
2OLS 08 Edustus – Ajax valkoinen0-2
2HauPa – OLS Belgia/Italia4-0
2Ajax valkoinen – HauPa3-0
2OLS Belgia/Italia – OLS 08 Edustus0-7
2OLS 08 Edustus – HauPa1-2
2Ajax valkoinen – OLS Belgia/Italia4-0
   
Sijoitusottelut  
   
27.-8.               OTP punainen – OLS Belgia/Italia4-0
25.-6.               OLS 08 Edustus – PaKa Liminka musta1-2
2Pronssiottelu  OLS P09 – HauPa3-1
2Finaali             Ajax valkoinen – Ajax sininen0-0 (rp. 7-6)
P09 VP  
   
HauPa T08  
OTP valkoinen 
PaKa Liminka  
Tervarit  
   
   
   
kenttäottelutulos
   
Alkusarja  
   
1OTP valkoinen – Tervarit1-1
1HauPa T08 – PaKa Liminka1-3
1Tervarit – HauPa T081-1
1PaKa Liminka – OTP valkoinen3-0
1OTP valkoinen – HauPa T080-2
1Tervarit – PaKa Liminka0-6
   
Sijoitusottelut 
   
1Pronssiottelu  Tervarit – OTP valkoinen3-1
1Finaali:            PaKa Liminka – HauPa T081-1 (rp. 4-3)
   
P09 EP  
   
OLS sininen  
OLS keltainen  
OTP punainen  
Tervarit  
   
   
   
kenttäottelutulos
   
Alkusarja  
   
2OLS keltainen – OLS sininen1-6
2Tervarit – OTP punainen1-0
2OTP punainen – OLS keltainen0-0
2OLS sininen – Tervarit1-2
2Tervarit – OLS keltainen2-2
2OTP punainen – OLS sininen1-2
   
Sijoitusottelut  
   
2Pronssiottelu  OLS keltainen – OTP punainen0-0 (rp. 4-5)
2Finaali             Tervarit – OLS sininen3-1
P07 VP  
   
   
   
kenttäottelutulos
   
Alkulohko A  
   
HauPa T07  
OLS Hollanti  
OTP Benfica  
PonPa turkoosi  
   
1OTP Benfica – OLS Hollanti0-8
1HauPa T07 – Ponpa turkoosi1-0
1OLS Hollanti – HauPa T072-0
1PonPa turkoosi – OTP Benfica2-0
1OTP Benfica – HauPa T070-2
1OLS Hollanti – PonPa turkoosi2-0
   
Alkulohko B  
   
OHF T07  
OLS Kreikka Aris  
PaKa Liminka 08 punainen 
TUS  
   
1OHF T07 – OLS Kreikka Aris3-1
1PaKa Liminka 08 punainen – TUS0-5
1OLS Kreikka Aris – PaKa Liminka 08 punainen0-4
1TUS – OHF T071-0
1OHF T07 – PaKa Liminka 08 punainen3-0
1OLS Kreikka Aris – TUS0-5
   
Sijoitusottelut  
   
17.-8.               OTP Benfica – OLS Kreikka Aris2-4
15.-6.               PaKa Liminka 08 punainen – PonPa Turkoosi1-0
1Pronssiottelu  HauPa T07 – OHF T071-0
1Finaali             TUS – OLSHollanti4-0
 
P07 EP  
   
   
   
kenttäottelutulos
   
Alkulohko A  
   
Ajax  
OLS keltainen  
OPS  
PaKa Liminka 08 musta  
   
2OLS keltainen – OPS0-1
2PaKa Liminka 08 musta – Ajax0-5
2OPS – PaKa Liminka 08 musta0-3
2Ajax – OLS keltainen0-4
2OLS keltainen – PaKa Liminka 08 musta4-0
2OPS – Ajax1-5
   
Alkulohko B  
   
LaFK  
OLS sininen  
OTP punainen  
PonPa musta  
   
2OTP punainen – OLS sininen1-1
2LaFK – PonPa musta0-2
2OLS sininen – LaFK9-0
2PonPa musta – OTP punainen0-4
2OTP punainen – LaFK4-1
2OLS sininen – PonPa musta7-3
   
Sijoitusottelut  
   
27.-8. PaKa* – LaFK4-1
25.-6. PonPa musta – OPS*3-2
2Pronssiottelu Ajax – OTP punainen4-0
2Finaali OLS sininen – OLS keltainen0-3
   
* Jotta Paka ei olisi joutunut luovuttamaan Piirisarjapelin takia, ohjelman aikatauluja  
jouduttiin muuttamaan. Ottelusiirtojen järjestelyjen yhteydessä sattui turnauksen  
koordinaattorille laskuvirhe, joten lopulliset sijoitukset ovat: PaKa 6. ja OPS 7.  
P10 VP  
   
OLS Ranska 11 PSG  
OTP 10 valkoinen  
OTP 11  
Tervarit 10 keltainen  
   
   
   
kenttäottelutulos
   
1/AOLS Ranska 11 PSG – OTP 10 valkoinen4-2
1/BOTP 11 – Tervarit 10 keltainen1-5
1/ATervarit 10 keltainen – OLS Ranska 11 PSG1-1
1/BOTP 10 valkoinen – OTP 115-0
1/AOLS Ranska 11 PSG – OTP 114-1
1/BOTP 10 valkoinen – Tervarit 10 keltainen2-2
P10 EP  
   
LaFK  
OTP 10 punainen  
Tervarit 10 punainen  
Tervarit 10 valkoinen  
   
   
   
kenttäottelutulos
   
2/ALaFK – Tervarit 10 punainen1-8
2/BOTP 10 punainen – Tervarit 10 valkoinen3-1
2/ATervarit 10 valkoinen – LaFK8-3
2/BTervarit 10 punainen – OTP 10 punainen1-1
2/ALaFK – OTP 10 punainen2-13
2/BTervarit 10 punainen – Tervarit 10 valkoinen2-1